[#1] Tunenet i playlista
Nigdzie nie mogę znaleść informacji jak zrobić coś w TuneNet z playlistą tak by przeskakiwał do następnego modułu/mp3 (ogólnie utworu :)), gdyż gra mi w kółko to samo...

[#2] Re: Tunenet i playlista

@radzik, post #1

Górne Menu EDIT - REPEAT i wybrać co się chce.
[#3] Re: Tunenet i playlista

@TomK, post #2

Hmm... jak wybrać? Shift, Ctrl nie działa.

[#4] Re: Tunenet i playlista

@radzik, post #3

To jeszcze raz pomalutku. Uruchamiasz TuneNet, przy aktywnym oknie Tunenet przesuwasz kursor myszki na górną belkę ekranu, wciskasz prawy klawisz myszki, trzymając klawisz wciśnięty przesuwasz kursor na menu EDIT, nadal trzymając prawy klawisz myszki przesuwasz kursor na pozycję REPEAT w menu EDIT, rozwija Ci się podmenu REPEAT gdzie masz 3 funkcje OFF, REPEAT SONG, PLAYLIST, najeżdżasz kursorem na wybraną opcję i puszczasz prawy klawisz myszki. Wybrana opcja jest zaptaszkowana. Prościej już nie potrafię.
[#5] Re: Tunenet i playlista

@TomK, post #4

No i właśnie u mnie to nie działa. Co bym nie wybrał pierwszy odegrany utwór leci w kółko.

[#6] Re: Tunenet i playlista

@radzik, post #5

Jakiej wersji programu używasz? Na 0.86.66 jest wszystko OK.
[#7] Re: Tunenet i playlista

@TomK, post #6

Mam 86.52 hmm... to trochę stare, poszukam nowej wersji i zobaczę czy pomoże.

[#8] Re: Tunenet i playlista

@radzik, post #7

Skasowałem ustawienia TuneNet i teraz zaczęło to działać tak jak powinno.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem