[#1] Nietypowa prośba
Mam taką prośbę do posiadaczy AmigaOS4. Jako, że nie mam dostępu do tego systemu, a chcę zrobić motyw gtk do swojego Ubuntu, szukam inspiracji. W necie zamieszczone screenshoty, są już pomodyfikowane w większości lub nie ukazują wszystkich gadżetów GUI. Gdybyście mogli porobić screenshot'y tychże gadżet'ów typu slider'y, checkbox'ów, radiobutton'ów, stepper'ów, itd to byłbym wdzięczny :)

[#2] Re: Nietypowa prośba

@QkiZ, post #1

Czy przy okazji mógłbyś spróbować zrobić skórki dla QT4?

[#3] Re: Nietypowa prośba

@Kokos, post #2

Nie bawiłem się jeszcze w robienie QT, może kiedyś. Motyw już mam prawie skończony. Zastanawiałem się chwilę jakiego silnika użyć, czy aurora czy pixmap, ale wybrałem ten pierwszy. Nie będzie to idealna kopia wyglądy systemu, bo to przy ograniczeniach GTK to nie możliwe, ale wygląd zainspirowany AmigaOS 4.x.

[#4] Re: Nietypowa prośba

@QkiZ, post #3

Przydałby się jeszcze screenshot kursora myszy.

[#5] Re: Nietypowa prośba

@QkiZ, post #4

Z pewnością coś znajdziesz, albo zrobisz. :)

-> http://images.google.pl/images?gbv=2&hl=pl&safe=off&ei=dBR1S-KfIIKqmwO-lLmhCQ&sa=X&oi=spell_reissue&resnum=0&ct=result&cd=1&q=amiga+workbench+pointer&spell=1&start=0

[#6] Re: Nietypowa prośba

@QkiZ, post #1

@ QkiZ z całym szacunkiem dla Ciebie, ale ten avatar to jest przegięcie. :(

PS. Zmień go, bo nie da się na to patrzeć.
PS2. Odechciewa mi się tego całego amigowania.



Ostatnia modyfikacja: 12.02.2010 16:13:40
[#7] Re: Nietypowa prośba

@Ender, post #6

No zmien wuja hitlera, aha jak wrócć to zrobie ci screen -y z pointerami tylko podaj maila



Ostatnia modyfikacja: 12.02.2010 16:31:23
[#8] Re: Nietypowa prośba

@Denver, post #7

Z pointerami to lipa, bo zazwyczaj nie wychodzą na screenshot'ach. Mejl: geek(orangutan)qkiz.pl

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem