[#1] Sam440ep - w strone dzwiekow.
Mam dwa pytanka.1)Własnie uruchomiłem program PlayCD lecz niestety nie odgrywa płyt CD.Rozebrałem obudowe i widze ,że port Audio in(DVD,CD)na płycie głównej nie jest podłączony kabelkiem z nagrywarką DVD.Wynika z tego , że musze nabyc odpowiedni kabel(zakladam ,że to bedzie pozniej razem dzialac).A jako , że to moja pierwsza w życiu Amiga(nie brata,nie kupiona przez mame itp), to rączki mi sie troche trzesą i boje sie ,że coś podłacze źle.
2)Niestety na płycie Sama jest tylko jedno złącze audio out(jack stereo) wiec siłą rzeczy musze dokupic karte dzwiekowa(bym np.mogł samplować gitarke).Czy ktoś ma propozycje jaka to moze być karta?
gitara
[#2] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@Jupiler, post #1

Jeśli program ma opcję "Digital streaming" to nie musisz mieć dodatkowego kabla.

[#3] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@Jupiler, post #1

Tak, jest polecana karta SB Live 5.1 np SB0220 - tylko pamietaj: na napiecie PCI 3.3V. Na takiej bez problemu odtwarzam audiocd



Ostatnia modyfikacja: 10.03.2010 21:40:19
[#4] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@taurus, post #3

Fajna ale nie wiem czy sie zmieści w mojej obudowie ATX
[#5] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@Jupiler, post #4

??? Cos wymyslasz! Jak to nie zmiesci sie w ATX? Przeciez to typowa obudowa, a moze miales na mysli Slim? U mnie w miniATX miesci sie wszystko co standardowe

[#6] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@taurus, post #5

Podaje wymiary:wysokosc 6,5 cm,szerokosc 21cm ,długosc 27 cm.Czyli jest to obudowa.....? I myslisz ze spokojnie ta karta dzwiekowa sie zmiesci .
[#7] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@Jupiler, post #6

W takim razie nie jest to ATX a microATX. Pozostaje ci polaczenie cd z wejsciem audio w plycie wg instrukcji http://www.acube-systems.biz/download/sam_manual_1.1.pdf

[#8] Re: Sam440ep - w strone dzwiekow.

@taurus, post #7

OK Dzieki za tego Pdf-a choc papierową instrukcje mam. Czyli narazie pozostaje kabelekdo podłaczenia.Za to kwestia karty pozostaje otwarta.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem