[#1] Peg II i problem z zabootowaniem 4.1
Kurcze, mam problem z zabootowaniem systemu 4.1 na Pegu II. Instalacja przebiegła pomyślnie, partycje w porządku BOOT z plikiem amigaboot.of i problem .....
Z plytką instalacyjną w napędzie bootuje się bez problemu, z dysku za Chiny...
Jak powinna wyglądać składnia polecenia OF - boot amigaboot.of ?
Jak zmusić do auto boota ? Uruchomiłem z CD skrypt bootloader_setup, ale w dalszym ciągu kicha .... co robię nie tak ? ... Pomocy :(

[#2] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@biax, post #1

Wszystko już gra - Dzięki Drako OK

[#3] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@biax, post #2

No problemo

[#4] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@biax, post #2

A o co biegało? Zły nr partycji bootującej w ofie, czy co?

[#5] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@Kitech, post #4

ustawienia OF byly zle :)

[#6] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@Drako^lM, post #5

Cholera jasna, tym razem mam problem z uruchomieniem płyty z Update 1 4.1 :(
Mam płytkę z iso i nie mogę jej zabootować (tak jak w sam 440ep).
Albo jestem głupi, albo slepy, albo nie potrafię znaleźć instrukcji instalacji ...

[#7] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@biax, post #6

Pewnie to wina strucla ;).

[#8] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@biax, post #6

To po coś instalował OS4.1 jak Update1 to nowy system stawiany na gołej partycji. A komenda z poziomu OFa: boot cd amigaboot.of nie działa?

[#9] Re: Peg II i problem z zabootowaniem 4.1

@Kitech, post #8

Mam już winowajcę - nagrywarka, którą szlag trafił i źle iso wypaliła ..... wszystko jasne ...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem