[#1] Gdzie jest playlista z TuneNet?
Jakos ostatnio nie moge sluchac radio bo nie ma playlisty.Instalowałem przerozne wersje Tuneneta ale ciagle nic.Mam wrazenie ze dostała nog i zwyczajnie se poszla.
Pomocy !!!
[#2] Re: Gdzie jest playlista z TuneNet?

@Jupiler, post #1

Zapewne autor bedzie wiedzial. Chyba ze nie ma takiej opcji jeszcze :)

[#3] Re: Gdzie jest playlista z TuneNet?

@AmiChris, post #2

Dzieki za wyczerpującą odpowiedz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AmigaOS 4.0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lol

[#4] Re: Gdzie jest playlista z TuneNet?

@Jupiler, post #1

OK juz wiem i sie ta wiedza podziele ,odpowiedz znalazlem w koncu na stronie
www.amigaworld.net.
Wchodzimy do katalogu Prefs i klikamy na ikone Internet.Klikamy na Wezły a po prawej stronie na Nowy.Pojawi sie okienko oczekujace z trzema polami do wpisania danych.W pole Adres IP wpisujemy 207.200.98.25 a w pole Nazwa Wezła wpisujemy classic.schoutcast.com.Pole synonim wpisujemy np.Jupiler. Pozniej uzyj i zapisz. ok, racja
[#5] Re: Gdzie jest playlista z TuneNet?

@Jupiler, post #4

classic.shoutcast.com -poprawnie
[#6] Re: Gdzie jest playlista z TuneNet?

@Jupiler, post #5

Mam nieodparte wrażenie że tytuł tego wątku powinien brzmieć "Gdzie jest lista skanowanych stacji w TuneNet?" Gdyż tworzenie zapisywanie czy wczytywanie playlist jako takich to banał.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem