[#1] OWB i ING Bank Slaski
Postanowiłem rozważyć czy założyc dodatkowe konto w Ing Bank Slaski . Czy ktoś wie czy ten bank działa poprawnie pod najnowszym OWB na Amige OS 4.x?Dodam,ze posiadam konto w Banku Pocztowym i działa mi poprawnie(rowniez przelewy). :D
[#2] Re: OWB i ING Bank Slaski

@Jupiler, post #1

Jeżeli ta wersja prawidłowo obsługuje Jave - to będzie działać. Pod Mosem dopiero ostatnie wydanie OWB obsługuje ING

[#3] Re: OWB i ING Bank Slaski

@Pero, post #2

OWB pod MorphOS-em nie obsługuje Javy...

[#4] Re: OWB i ING Bank Slaski

@G. Kraszewski, post #3

Z tego co słyszałem nie powinny działać przelewy, logowanie itp. w ING - a teraz to wszystko działa ! :D

[#5] Re: OWB i ING Bank Slaski

@Pero, post #4

Piomyliłeś javę z javascript. Tego pierwszego nie ma na Amigę ani na nic amigopodobnego a to drugie jest w OWB. Generalnie OWB z Mosa i AmigaOS oparte jest na tym samym silniku więc przeczytaj wątek z działu Mos o bankach powiny działać i na wersji amigowej. Od siebie dodam że używam OWB z Bankiem CitiHandlowy na AmigaOS 4.1 Up2 i żadnych problemów nie stwierdziłem. Wszystko działa OK.
[#6] Re: OWB i ING Bank Slaski

@Jupiler, post #1

Pierwszy atawistyczny krok juz poczynilem.,czyli wpisanie idetyfikatora ,kodu i hasla.Wszystko zadziałalo bezbłednie( logowanie z ekranowej klawiaturki też).Teraz czekam na pin do karty.Jak wykonam pierwszy przelew to oczywiscie dam znac.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem