[#1] karta GFX dla Pega II/OS4.1
Z racji, że w Pegu mam Radeona 9000 64 MB, a odkrywam powoli, że to mało trochę jest jaka jest najlepsza karta pod OS4.1 dla Pega II? Z tego co wyszperałem ponoć najlepszy (lub jeden z lepszych) jest właśnie Radeon 9000.

[#2] Re: karta GFX dla Pega II/OS4.1

@radzik, post #1

Najszybsza jest 8500 Pro ale Hyperionowi programisci to lamy i nie potrafili napisac sterow 3d. Wiec faktycznie pozostaje Ci 9000, z tym ze polecam wersje z 128 mb ram.

[#3] Re: karta GFX dla Pega II/OS4.1

@rzookol, post #2

Po co te negatywne emocje zaraz? Wystarczyłoby rzeczowe stwierdzenie faktów.

[#4] Re: karta GFX dla Pega II/OS4.1

@strim, post #3

no napisał rzeczowo aż za bardzo

[#5] Re: karta GFX dla Pega II/OS4.1

@radzik, post #1

Najlepsza karta dla OS 4 to Radeon 9000. Choć tu ciekawostka w przeciwieństwie do konkurencyjnego systemu AmigaOS potrafi obsłużyć 256 MB na karcie choć pamięć musi być w jednym bloku. Wierm że niektóre karty Radeon 9250 256MB są rozpoznawane właśnie z tą ilością pamięci. Mam nadzieję napisałem rzeczowo prawie jak Rzookol
[#6] Re: karta GFX dla Pega II/OS4.1

@TomK, post #5

potrafi rozpoznac nie musi implikować, że potrafi wykorzystać

ps. morphos widzi 256 mb ram ale nie na r200 tylko na r300

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem