kategorie: AmigaOne 500, Sam460ex
[#1] Prędkość sieci na SAM460
Mam pytanie do użytkowników ww SAM:
Jaką prędkość osiągacie przy transferze plików po ftp w sieci lokalnej ?
Przesyłam pliki z win7 i coś mi się wydaje, że mogłoby byc szybciej niż te 2.2 MB/s co ja osiągam ;)
[#2] Re: Prędkość sieci na SAM460

@RAL, post #1

Około 11MB/s po FTP w sieci lokalnej.
[#3] Re: Prędkość sieci na SAM460

@strim, post #2

No właśnie, mam wrażenie że coś mi tłamsi transfer :(
Strim, tylko gdzie próbować tego poszukać ?
[#4] Re: Prędkość sieci na SAM460

@RAL, post #3

W swoim Windowsie lub serwerze FTP na tegoż Windowsa, switchu ethernetowym, kablu, kliencie FTP na AmigaOS 4, samym AmigaOS 4. W takiej kolejności .
[#5] Re: Prędkość sieci na SAM460

@strim, post #4

No właśnie serwer jest na SAM postawiony ;)
[#6] Re: Prędkość sieci na SAM460

@RAL, post #5

A, to żyłem w przekonaniu, że na Windowsie. Ja testowałem pobieranie klientem FTP wbudowanym w OS4, z serwera, który działał na NetBSD, ale wątpie że to ma znaczenie.

Ty też spróbuj w drugą stronę.
[#7] Re: Prędkość sieci na SAM460

@strim, post #6

Podpiąłem picusia po kablu do routera i transfer skoczył 4-5x - SAM działa poprawnie. Widocznie coś jest nie tak z wifi i w lapku i w ruterze-sruterze ale dla normalnych rzeczy ten stan nie ma znaczenia ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem