[#1] Audio Evolution 4 na A1200 PPC i AOS4
Właśnie przetestowałem ten program na A1200 PPC/210 MHz, na AOS4.0. Przy pięciu samplach odgrywanych jednocześnie dźwięk przerywa. Tak czy inaczej udało mi się zrobić krótki kawałek. Sampel perkusyjny ściągnąłem z internetu, a gitary nagrałem na pececie i zeftepowałem do Ami, ponieważ nie mam karty dźwiękowej. Tak czy inaczej kawałek powstał w całości na Audio Evolution 4
Zrobiłem także amatorski filmik o Audio Evolution4.

http://www.youtube.com/watch?v=tYfnnVfCPe8

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 22:53:49 przez Benedykt Dziubałtowski
[#2] Re: Audio Evolution 4 na A1200 PPC i AOS4

@Andrzej Drozd, post #1

Fajny rif, podoba mi się. Dokończysz utwór??

Benedykt Dziubałtowski
[#3] Re: Audio Evolution 4 na A1200 PPC i AOS4

@Benedykt Dziubałtowski, post #2

Kawałek, a właściwie zarys, powstał dzisiaj na szybko i co ciekawe na basie. Sciągnąłem perkusję, dograłem bas, a później gitary. To nie było zaplanowane. :)
Zagram go na próbie, a jak nie przejdzie, to dokończę go w domu. :)
[#4] Re: Audio Evolution 4 na A1200 PPC i AOS4

@Andrzej Drozd, post #1

Fajnie Ci to wyszło. OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem