[#1] Amigg i OS4
Jak ustawić parametry Amigg, żeby działał pod OS4? Za każdym razem wyskakuje mi komunikat o braku klasy Textinput.mcc.
[#2] Re: Amigg i OS4

@Olek, post #1

Ciekawe pytanie, anyway na MOSie po doinstalowaniu klasy komunikat przestał wyskakiwać.
[#3] Re: Amigg i OS4

@kjb666, post #2

Znalazłem tę klasę razem z STfaxem (dla OS 3.x, zapisałem gdzie trzeba i nic. Dlatego pytam, co zrobić w tej sytuacji.
[#4] Re: Amigg i OS4

@Olek, post #3

Sprawdź SnoopDosem czy zapisałeś gdzie trzeba.
[#5] Re: Amigg i OS4

@Olek, post #3

Zassałem sobie pod windowsem AmiGG oraz STFax, rozpakowałem, przejrzałem pliki i zauważyłem że w readme AmiGG pisze "wymagane textinput.mcc w wersji 0.28+", a w STFax (v4.0) ta klasa jest w wersji 0.23.
[#6] Re: Amigg i OS4

@kjb666, post #5

A gdzie można ją znaleźć? Szukałem kilka godzin i nic nie znalazłem.

Ok, już mam.


Ostatnia aktualizacja: 15.03.2012 15:46:26 przez Olek
[#7] Re: Amigg i OS4

@Olek, post #6

Aby AmiGG potrafił się połączyć, musisz mieć na liście kontaktów kogoś kto ma opis w statusie.
Jeśli masz pustą listę, to dodaj użytkownika o numerze np. 100, jest on online i ma opis.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem