[#1] Mixer
Pytanie z rzędu głupich; jak uruchomić Mixer w OS4? Próbowałem tak samo jak 3.x i nie działa. Dopisałem linijkę w s-s i dalej nic. Działa dopiero po kliknięciu w ikonkę. Próbowałem też z WBSTARTUP, ale też nie było tak jak trzeba.
[#2] Re: Mixer

@Olek, post #1

Uruchom program WBStartUpPrefs, dodaj mixer do programów uruchamianych, zapisz zmiany. W programie mixer odblokuj parametr CX_POPUP=YES. Przy starcie systemu okienko mixera powinno się normalnie wyswietlić.

Probowałeś odpalić Exchange ? Co wyświetla ?


Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012 13:32:28 przez RAL
[#3] Re: Mixer

@RAL, post #2

Ale musi doprecyzowac jaka wersja OS4.0 czy 4.1 bo WBStartup ktore jest w katalogu Prefs a nie tak jak napisales WBStartupPrefs jest dopiero od wersji 4.1 systemu. I co to znaczy "nie dziala jak trzeba"?
[#4] Re: Mixer

@TomK, post #3

Bardziej zasadne jest pytanie: który numer update ? ;)
[#5] Re: Mixer

@RAL, post #4

AOS 4.1 Update 4. Problem polega na tym, że Mixer nie działa tak jak to było w AOS 3.1. Tam działał w tle. Teraz działa tylko po kliknięciu w ikonkę. Po resecie wszystko wraca do poprzednich ustawień. Ja nie chcę, żeby się pokazywał po starcie systemu. Dlatego spróbuję wyłączyć w tooltypach ten parametr cx.

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 07:45:58 przez Olek
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem