[#1] AmiDVD
Czy za pomocą AmiDVD można nagrać płytę CDDA? A jeśli tak, to jak to zrobić. Pytam, bo zawsze do tego celu używałem FP, ale teraz FP zapisuje tylko 14 s pierwszej scieżki, a potem jest cisza. Napisałem maila do autora i czekam na jego odpowiedź.
[#2] Re: AmiDVD

@Olek, post #1

jesli musisz nagrac plyte cdda to zawsze mozna uzyc darmowego makecd
[#3] Re: AmiDVD

@Olek, post #1

Flying Pan to program typu shareware co by tłumaczyło dlaczego nagrywa tylko 14 sekund a potem cisza. Zrób tak jak proponuje kolega czyli użyj darmowego MakeCD.
[#4] Re: AmiDVD

@miro_78, post #3

Frying Pan jest dostepny w wersji pelnej , bez ograniczen dema na podstawie zrodel https://code.google.com/p/amiga-fryingpan/ dla OS3 oraz MorphOS
[#5] Re: AmiDVD

@miro_78, post #3

Nie da się ukryć, jestem baranem do kwadratu. FP zarejestrowałem dawno temu, zapomniałem skopiować klucz który dostałem od autora. Wielkie dzięki, gdyby nie Ty, nie wpadło by mi do głowy, żeby to sprawdzić i zapisać plik z kluczem na nowej partycji systemowej. Jeszcze raz bardzo wielkie podziękowania.
[#6] Re: AmiDVD

@Olek, post #5

Ludzką rzeczą jest się mylić . Gorzej jak ktoś popełnia błąd i wie o tym ale nie potrafi się przyznać do niego. To była tylko moja sugestia na podstawie pewnych źródeł z internetu, ale bardzo mnie cieszy jesli naprowadziła Ciebie na właściwy tor.
[#7] Re: AmiDVD

@Norbert, post #4

A skąd można sciągnąć Flying Pan w pełnej wersji? Właśnie podłączyłem nagrywarkę DVD i zainstalowałem amiCDROM. Chciałbym przetestować nagrywanie. Mam OS3.9

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 21:53:52 przez snifferman
[#8] Re: AmiDVD

@snifferman, post #7

Nie "Flying Pan" a "FryingPan" bo to jednak pewna różnica a skad ściągnąć to nie wiem.
[#9] Re: AmiDVD

@snifferman, post #7

A zobacz tutaj:

LINK

Daj znać czy działa.

A obadaj jeszcze MakeCD.

LINK



Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 00:31:24 przez Sir_Lucas
[#10] Re: AmiDVD

@TomK, post #8

Kiedyś jak amigowcy szukali softu w internecie to pierwsze co robili to sprawdzali na Aminecie i na Aminecie jest ten program, ale w starej wersji niestety.

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 00:29:42 przez grxmrx
[#11] Re: AmiDVD

@Sir_Lucas, post #9

link jest martwy a MakeCD potrafi wypalać dvd?
Chyba znalazłem, przetestuje i dam znać czy działa
oto link dla potomków:
http://www.probers.cz/fryingpan-1-3-2-plna-verze/

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 03:20:16 przez snifferman
[#12] Re: AmiDVD

@snifferman, post #11

LINK. Spróbuj jeszcze raz :)
Daj znać czy tym razem działa.
[#13] Re: AmiDVD

@Sir_Lucas, post #12

link działa. To ta sama wersja co dodałem link wcześniej z czeskiej strony. Zainstalowałem, ale przy uruchomieniu wywala błąd #80000003. Instalowałem dvd na scsi.device i na atapi.device. Ktoś sprawdzi u siebie na WB3.9 ?
[#14] Re: AmiDVD

@grxmrx, post #10

On wyraźnie pytał o pełną wersję. Więc?
[#15] Re: AmiDVD

@TomK, post #14

to jest pełna wersja. z resztą mam klucz jakby co. Ale program się nie uruchamia ;(
[#16] Re: AmiDVD

@snifferman, post #15

Co pokazuje snoopdos?
[#17] Re: AmiDVD

@Norbert, post #16



http://zapodaj.net/e05a48ba805e5.jpg.html

Już zabieram się za ściąganie brakujących bibliotek

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 20:07:46 przez snifferman
[#18] Re: AmiDVD

@snifferman, post #17

Niestety nie znalazłem plików NList.mmc i NListview.mmc . mui 3.8 mam zainstalowane, ale tam tych plików nie ma. SnoopDos daje coś takiego teraz
http://zapodaj.net/dc602e1c4a51e.jpg.html
[#19] Re: AmiDVD

@snifferman, post #18

Patrz aminet
[#20] Re: AmiDVD

@snifferman, post #18

[#21] Re: AmiDVD

@Norbert, post #19

Patrzyłem, ale zbyt pobieżnie. Wybaczcie za brak wiary a aminet :D. Zainstalowałem pakiet MCC_NList-0.120 i ruszyło.W rozdzielczości 640x256 nie wyświetla okna programu. Musiałem ustawić minimum 640x512. SnoopDos melduje jeszcze brak cybergraphics.library. Jutro postaram się coś wypalić. Dziekuje za pomoc

[#22] Re: AmiDVD

@snifferman, post #21

Dzisiaj wypaliłem DVD-RW z kilkudziesięcioma modułami. Działa. Czyszczenie płyty rw też działa. Jescze raz dziękuje wszystkim za pomoc.
[#23] Re: AmiDVD

@snifferman, post #22

Bez tworzenia ISO (w locie) tez wypala dobrze dvd
[#24] Re: AmiDVD

@Norbert, post #23

Nie wiem czy to pytanie czy stwierdzenie, ale nagrałem w locie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem