[#1] OWB
Sciągnąłem nową wersję OWB, odpaliłem i mam problem. Starsza wersja i nowa za każdym odpaleniem inicjalizują czcionki ttf. Jak się tego pozbyć?
[#2] Re: OWB

@Olek, post #1

Ja nową wersję Odyssey wraz z katalogiem przekopiowałem do katalogu Dh0:Internet.
Po odpaleniu OdysseyLauncher czcionki inicjaliowały się tylko raz.
Teraz po każdym resecie systemu program OdysseyLauncher wczytuje się 4 sekundy bez inicjalizacji.
Nie wiem dlaczego u Ciebie za każdym razem inicjalizują się czcionki. U mnie nie ma tego problemu.
[#3] Re: OWB

@Olek, post #1

A ściągnąłeś fonty narzędziem "Download fonts" w katalogu Oddyssey?
[#4] Re: OWB

@Leon, post #2

Już wczoraj sobie poradziłem z tym problemem. Możliwe, że powodem było uruchomienie skryptu Download_Fonts. Metodą prób i błędów doszedłem do tego, że musiałem skasować pliki w katalogu conf/font. To te dwa z końcówkami cache-2. Normalnie są dwa, a mnie Odyssey tworzyła dwa dodatkowe. Rozpakowałem starszą wersję Odyssey i uruchomiłem. Czcionki się za pierwszym razem zainicjowały. Potem powstałe ww. pliki skopiowałem do ww. katalogu i problem zniknął.
[#5] Re: OWB

@Olek, post #4

jeszcze trzeba uważać czy zegar sie nie cofa bo wtedy też próbuje przeliczać (na morphosie, na os4 pewnie też)
[#6] Re: OWB

@michal_zukowski, post #5

Mam Yfacts
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem