[#1] Mplayer
Gdy odtwarzam film za pomocą Mplayera, to dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Można to jakoś usunąć? Próbowałem kilka razy zmienić parametry, ale nic to nie dało.
[#2] Re: Mplayer

@Olek, post #1

Może film jest zbyt "ciężki" dla sprzętu?
[#3] Re: Mplayer

@Lokaty, post #2

Mpg też? Rozumiem mp4 i vob. 733 MHz to trochę mało. DvPlayer bez problemów odtwarza te same filmy mpg. Stąd moje pytanie. Dziwi mnie to, że jeden daje radę, a drugi nie. Mplayer odtwarza płynnie, tylko ten problem z dźwiękiem jest dla mnie niezrozumiały.
[#4] Re: Mplayer

@Olek, post #3

wyłącz frameskipa (allow frameskip na off), popróbuj ze współczynnikami synchronizacji. Oczywiście mówię o muimplayer. polecam wymienienie sprzętu na szybszy 733Mhz bylo slabe 10 lat temu, trudno żeby było szybkie obecnie.

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2014 12:35:59 przez michal_zukowski
[#5] Re: Mplayer

@michal_zukowski, post #4

polecam wymienienie sprzętu na szybszy

Ale chyba zwykły mpeg powinien pójść? Przecież w niskiej rozdzielczości oglądałem trailery filmów na PPC+BVision w miarę płynnie, więc bez przesady z tą wymianą sprzętu. Nie zachowujmy się po niebiesku
[#6] Re: Mplayer

@tOMashBe, post #5

wymiana sprzetu jesli inne rozwiazania zawiodą, doliczylbym jeszcze korzystanie z karty ktora ma overlay
[#7] Re: Mplayer

@michal_zukowski, post #6

Dziękuję wszystkim za porady, w weekend spróbuję coś zrobić.
[#8] Re: Mplayer

@michal_zukowski, post #4

MuiMplayer działa dobrze
[#9] Re: Mplayer

@Olek, post #3

Rozumiem ... vob. 733 MHz to trochę mało.


Wii Playing DVDs (PowerPC G3 729 MHz)
https://www.youtube.com/watch?v=TFVcdEhEzcA
[#10] Re: Mplayer

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem