[#1] AmigaOS 4.1 Final Edition za 125zł!!!
Nie wiem jakim cudem, ale siedze tu ostatnio codziennie, a dopiero teraz zupełnie przypadkowo sczaiłem, że AmigaOS 4.1 Final Edition kosztuje tylko 125zł !!!
Tzn pamiętam coś z podcastu w Amiwigilia, że strategia jest zdobyć 10k ludzi, ale myślałem, że chodzi o jakiś przyszły projekt.
Może dlatego też, że nie czytałem aktualności, a może dlatego, że było to jakoś słabo wyszczególnione, może ceny w euro, wiadomości na szybko i umknęło - nie wiem, nieistotne. Za tą cene kupię na bank OK
Wcześniejsze wersje stały jakoś z 500zł nie?
p.s.skoro system taki tani, a UAE 3 obsługuje PPC co daje możliwość instalacji i korzystania jako tako z tego systemu może się przełoży na spadek cen nowej generacji Amig? Chociaż troszę... pomysł

Tak czy inaczej dobre wieści raczej i życzę im tych 10tyś z całego serca, może się to przyczyni do wkładu w nasze amigowe społeczeństwo innymi rozwiązaniami tej firmy w przyszłości jak zobaczą, że jest sens. Niech coś robią, im więcej tym lepiej.

Doszedłem też do wniosku, że nie popieram w sumie kupowania używanych produktów Individual Computers typu wszelkiego rodzaju kart ACA, itd
Zaoszczędzisz te marne 50zł, gwarancji wcale albo mniej, a i szkodzisz tym społeczności amigowej pośrednio, bo jak Jens zobaczy, że słabo mu się sprzedaje nowy towar właśnie przez takich osobników, to zwinie interes i nic nowego nie wprowadzi. Więc polecam siię zastanowić czy warto. pomysł
[#2] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition za 125zł!!!

@zmiennik, post #1

Na spadek cen hardware'u bym nie liczył ale jest szansa na nowy soft. Mam nadzieje, że teraz Artur zrobi wreszcie port NetSurfa na klasyczne PPC OK
[#3] Re: AmigaOS 4.1 Final Edition za 125zł!!!

@zmiennik, post #1

Ja ostatni kupiłem używaną ACA 030/40 EC za 300 złotych i jestem zadowolonyOK Nie testowałem jej jakoś bardzo szczegółowo, ale z pobieżnego użytkowania wynika że karta działa.

Na razie jest to moje przejściowe Turbo, czekam na jakąś Innowację od Jensa i wtedy kupie coś nowego.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem