kategoria: AmigaOS 4.1
[#1] Problem z instalacją AOS 4.1 FE
Witam all
A mianowicie mam problem z instalacją AOS na WinUAE.
System AOS się odpala cała instalacja rusza bez problemu, ale!! na 96% instalacji jak są kopiowane pliki z Utilities a dokładnie z katalogu Gostscript, plik History8.htm dostaje komunikat że:

Volume
AmigaOS 4.1 Final Edition
has a read/write error

Proces: 75 "Installation Utility"

I teraz tak pierwsza myśl DVD-ROM uszkodzony i źle czyta płytę, tak więc zrobiłem
1. virtuala - to samo
2. kopia płyty to samo
3. virtual na innym laptopie i PC - to samo

Dodam że na windzie te pliki normalnie się kopiują na dysk.
Już mi ręce opadają i nie tylko - czy jest taka możliwość że płyta z druku ma błąd jakichś czy może ja gdzieś coś robię źle.
[#2] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@mwb113, post #1

Obstawiam problem z emulatorem. U mnie wszystko, na prawdziwej Amidze działa.
[#3] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@_arti, post #2

Arti chyba się do ciebie uśmiechnę i zobaczę instalkę z twojej płyty. Co ty na to Plissss
[#4] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@mwb113, post #3

Już ktoś przecież pisał wcześniej, że należy z płyty zrobić obraz ISO i to ISO zapodać bezpośrednio do emulatora. A Ty widzę na około próbujesz robić. Z drugiej strony, ja się zdecydowałem nie kupować AmigaOS 4.1 do przesuwania ikonek, bo czuć, że samo uruchomienie emulowania PPC pod Amiga OS 3.9 powoduje spowolnienie emulatora, a co dopiero mówić o emulacji takiego systemu.
[#5] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@gilban, post #4

Kolego nie na około, pisałem że -
I teraz tak pierwsza myśl DVD-ROM uszkodzony i źle czyta płytę, tak więc zrobiłem
1. virtuala - to samo
[#6] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@mwb113, post #5

@gilban czyta zawsze tylko piereszy akapit posta a pozniej odpowiada

@mwb13 Spoko. Mozesz wpasc w sobote wieczorem.
[#7] Re: Problem z instalacją AOS 4.1 FE

@_arti, post #6

.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem