[#1] AmiCygnix i jakiś web browser
Czy istnieje jakaś przeglądarka WWW pod AmiCygnixa?
[#2] Re: AmiCygnix i jakiś web browser

@pong777, post #1

NetSurf początkowo był pod AmiCygnix.

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2016 12:32:22 przez Artur Jarosik
[#3] Re: AmiCygnix i jakiś web browser

@Artur Jarosik, post #2

A co trzeba żeby klon Firefoxa śmigal pod AC?
[#4] Re: AmiCygnix i jakiś web browser

@pong777, post #3

Najwyraźniej trzeba trochę więcej niż posiadać "natywne" GUI pod AmiCygnixem. Zda mi się, że wypadałoby jeszcze przekompilować program, ale co ja tam wiem. Wygląda na to, że nie jest to trywialne zadanie bo taki program już by istniał. Zamiast tego z narzędzi sieciowych są jakieś komunikatory, kreator stron i klienty e-mail.
[#5] Re: AmiCygnix i jakiś web browser

@pong777, post #1

Czy istnieje jakaś przeglądarka WWW pod AmiCygnixa?


Lynx na pewno jest!! szeroki uśmiech
[#6] Re: AmiCygnix i jakiś web browser

@pong777, post #1

Jak by co, to wczoraj była aktualizacja AmiCygnixa, a przy okazji również toolsów, w skład ktorych wchodzi m.in. Netsurf, aczkolwiek to jest i tak starsza wersja przeglądarki od tej, która dziala bezpośrednio w oknie Workbencha.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem