[#1] AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games


Przygotowałem materiał, który może się przydać nowym użytkownikom, nadchodzącego Tabora i nie tylko, szukającym na nowych Amigach m.in. rozrywki. Nadmieniam że to ranking według moich osobistych preferencji, z którym nie każdy musi się zgadzać, dlatego inne ciekawe gry, których zabrakło na filmie, wymieniłem w tym tekście.
[#2] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@MUFA-amigaone-pl, post #1

No to czekamy na podobny materiał dla MorphOs'a
[#3] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@BULI, post #2

Można wyciąć połowę z materiału mufy :)
[#4] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@MUFA-amigaone-pl, post #1

A nie mam DUNE 2000 ?
[#5] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Gandalf powiedziałby:



Gry typu "Fish Fillets NG", "Amicraft" czy "Word Me Up XXL" nie powinny się (moim zdaniem) znaleźć na Topce.

@rzookol: My też mamy exclusivy, a przynajmniej Fortisa.
[#6] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@recedent, post #5

Takie pc porty z 1998 roku

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 21:01:47 przez Dorian3d
[#7] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@recedent, post #5

Gry typu "Fish Fillets NG", "Amicraft" czy "Word Me Up XXL" nie powinny się (moim zdaniem) znaleźć na Topce.


Tak jak pisałem w artku towarzyszącym, to jasne że gusta bywają różne i pewnie nie znalazło by się dwoch ludzi, którzy ułożyliby identyczną trzydziestkę. Ja akurat lubię gry logiczno zręcznościowe, więc umieściłem te gry z pełnym przekonaniem ile rozrywki mi dostarczyły.
[#8] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@MUFA-amigaone-pl, post #7

Ja bym walnął Homeworld, Frogetto, Fortisa... To gdy nie tylko grywalne, ale również atrakcyjne graficznie. Z logiczno-zręcznościowych jest np. świetny Hex-a-Hop, który też "wygląda". AmiCraft dla mnie wygląda na mega wczesną alfę. Skoro gracz ręką (to ręka, prawda?) nie jest w stanie ukopać bloku ziemi - no weź...
[#9] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@recedent, post #8

Ja bym walnął Homeworld, Frogetto, Fortisa... To gdy nie tylko grywalne, ale również atrakcyjne graficznie.

Dorzucił bym Arx Libertatis



czy coś ze starszych pozycji, np. Robin Hood (Demo)



Ze szpili na AmigaOS4.x popatrzył bym (i pewnie zagrał) na "zremasterowaną" wersje Return To Castle Wolfenstein od HunoPPC.

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2019 22:14:01 przez waldiamiga
[#10] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@recedent, post #8

Ja bym walnął Homeworld, Frogetto, Fortisa... To gdy nie tylko grywalne, ale również atrakcyjne graficznie. Z logiczno-zręcznościowych jest np. świetny Hex-a-Hop, który też "wygląda". AmiCraft dla mnie wygląda na mega wczesną alfę. Skoro gracz ręką (to ręka, prawda?) nie jest w stanie ukopać bloku ziemi - no weź...


Akurat Homeworld, przynajmniej jeśli chodzi o port dla AmigaOS 4 jest skopany, dlatego go nie dałem. Natomiast co do Amicrafta, to mozna spokojnie kopać ręką w ziemii i nawet przed chwilą to jeszcze raz sprawdziłem na obecnych sterownikach, bo faktycznie film może w tym względzie wprowadzać w błąd . Przyznaję że gdy kręcilem material nie wiedzieć czemu się nie dało, jednak to raczej jednarazowy wybryk niż norma. W sumie mogłem i powinienem to nagrać jeszcze raz, ale jak się ma do uruchomienia 30 gier i nagrania z tego 30 filmów, a wszystko to nie w ramach jakiejś odpłatnej pracy, tylko hobby, to się czasami idzie na skróty, do czego się bez bicia przyznaję
[#11] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@MUFA-amigaone-pl, post #10

"No Gravity" nie znałem, skąd można ja pobrać?
[#12] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@adam_mierzwa, post #11

Możesz pobrać z OS4depot.
[#13] Re: AmigaOne & AmigaOS 4 TOP 30 Games

@Leon, post #12

Szukałem przez "No Gravity" ;] Dzięki.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem