[#1] Amiga Explorer
Witam. Chciałbym połączyć laptop z Sam440 z pomocą ww. programu kablem LAN. Bo przez WiFi i router komputery się nie widzą. I mam pytanie czy ma sens kupić do laptopa adapter USB LAN? nie wiem czy to będzie działać.
[#2] Re: Amiga Explorer

@Olek, post #1

Ja bym zamiast programu i adaptera, kupił Pendrive, albo posiedział nad konfiguracją programów typu FTP, czy Samba, bo na mojego nosa, da się zroboć tak by oba kompy się widziały. A jeśli już naprawdę, się nie da, to zainwestował w klucz do DropBoxa, czy pomyślał nad innym w miarę nowoczesnym sposobem na wymianę plików, zamiast katować Samanthę rozwiązaniami rodem z "Pięćsetki".
[#3] Re: Amiga Explorer

@MUFA-amigaone-pl, post #2

Dzięki za radę. Ftp działa.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem