[#1] Wyświetlanie miniatur
W ustawieniach ikony katalogu jest taka opcja do wyboru: Wyświetlanie miniatur. Pomyślałem sobie, że jak ustawię ją na włączone to w katalogu pełnym zdjęć zamiast ikon zobaczę miniatury zdjęć. Niestety nadal widzę ikony. Czy ta opcja dotyczy czegoś innego?
[#2] Re: Wyświetlanie miniatur

@Bohun, post #1

W ustawieniach ikony katalogu jest taka opcja do wyboru: Wyświetlanie miniatur. Pomyślałem sobie, że jak ustawię ją na włączone to w katalogu pełnym zdjęć zamiast ikon zobaczę miniatury zdjęć. Niestety nadal widzę ikony. Czy ta opcja dotyczy czegoś innego?


Heh jakoś mi ten wątek umknął. Dobrze kombinujesz, to jest do wyświetlania miniatur, tyle że działa albo po resecie, albo po zamknięciu okien nadrzędnych i ponownym otwarciu danego katalogu. Jak chcesz wymusić wyświetlanie miniatur od razu musisz skorzystać z menu okno --> wyświetl --> pokazuj miniatury.

Teraz najważniejsze, jak używasz systemu w wersji polskiej, to musisz odnaczyć w preferencjach ikony wyświetlanie miniatur jako wyłączone. Wkradł się jakiś błąd albo w lokalizacji, albo w plikach lokalizacyjnych, bo jeśli zobaczysz system w wersji angielskiej to opcja "off", jest jako druga w kolejności a "on" jako trzecia i ostatnia, czyli odwrotnie niż w wersji polskiej.

Dzięki za znalezienie buga, który umknął nawet polskim betatesterom. Zaraz piszę do Mandiego żeby to poprawił.
[#3] Re: Wyświetlanie miniatur

@MUFA-amigaone-pl, post #2

Mandi, jak zawsze działa szybko, tak więc ja już mam poprawioną wersję lokalizacji. Serdeczne dzięki dla naszego najbardziej zasłużonego amigowego tłumacza piwo
[#4] Re: Wyświetlanie miniatur

@MUFA-amigaone-pl, post #3

a jak można zdobyć to tłumaczenie?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem