[#1] RDesktop i dysk cienkiego klienta
Jak to wpisać w ikonie RDesktopa, by serwer zobaczył udostępniony amigowy dysk? Pisałem Directory=RAM:, DIR=RAM:, z dwukropkiem i bez i niestety bez efektu. GUI RDesktop w MorphOS-ie umożliwia wpisanie nazwy amigowego dysku i jakoś to dalej udostępnia. A GUI w OS4 nie ma takiej opcji więc próbuję ale nie wychodzi. Ktoś zna odpowiedź?
[#2] Re: RDesktop i dysk cienkiego klienta

@Bohun, post #1

Wygląda na to że ten dodatek ma tylko wersja RDesktop na Morphosa.
[#3] Re: RDesktop i dysk cienkiego klienta

@Norbert, post #2

Bo posiedziałem i dorobiłem udostępnianie katalogów i plików. Kod źródłowy jest dostępny na stronie MorphOS Teamu od lat.
[#4] Re: RDesktop i dysk cienkiego klienta

@michal_zukowski, post #3

Oj to szkoda, że żaden programista działający na polu OS4 nie zauważył tego kodu. A może potrzeby takiej nie ma... Dla użytkownika RDesktop to dosyć istotne udoskonalenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem