[#1] Simplecat i polskie literki
Spolszczyłem na swoje potrzeby Ignition i po uruchomieniu programu ze zdziwieniem zobaczyłem, że w miejscu "ę" mam "ć" a miejscu "ł" mam znak zapytania. Plik .cs ma kodowanie ISO-8859-2 tak samo jak system. Na OS3 tłumaczenie wyświetla się prawidłowo a na OS4 nie. Co mogę mieć nie tak albo czego nie zrobiłem?
[#2] Re: Simplecat i polskie literki

@Bohun, post #1

W OS3 isoPL to nie do końca iso-8859-2. Można niby ustawić, ale wtedy pojawiają się dziwne znaki w różnych nieoczekiwanych miejscach w systemie.
Jak OS4 obsługuje w pełni iso-8859-2, to tekst zakodowany w isoPL z OS3 może mieć pozamieniane ę z ć. Ale z ł problemu nie powinno być chyba...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem