[#1] Heretic II i Quake II 2024
W kolejnym odcinku cyklu Gramy na Amidze NG przyglądam się odświeżonym edycjom gier Heretic II oraz Quake II. No i pamiętajcie że dzisiaj spotykamy się na live ABŚ.

6
[#2] Re: Heretic II i Quake II 2024

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Ooo, kupiłeś nowe wersje obu gier? Szanuję.
Spolszczałeś teksty w Heretic II? Drugi szacun.

O grywalności nie mam prawa się wypowiadać ale grafika i cały klimat Heretic II zawsze mi się podobały. Nie tylko nie razi mnie to "low poly" ale wręcz mi się podoba. Ja lubię takie 3D. To jest ostatni etap w rozwoju gier, który jeszcze ogarniam, w którym jeszcze potrafię nazwać co widzę na ekranie.
Jest to niby takie odgrzewanie kotleta ale mimo wszystko świetnie, że odświeżono tę produkcję dla AmigaOS4/PPC. Gra zdecydowanie na to zasługuje i powinna być porządnie, oficjalnie odświeżona, a nie pokątnie łatana żeby zmusić ją do tego czy tamtego.

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2024 12:00:33 przez MDW
3
[#3] Re: Heretic II i Quake II 2024

@MUFA-amigaone-pl, post #1

Potwierdzam, Heretic II był w sprzedawany w białych kopertkach na CD.
Okładki DVDBox dla Heretic II PPC i Shogo PPC są moimi autorskimi projektami.

PS.
Dziękuję za docenienie "remasteru" filmów w Heretic II.
Taki sam "remaster" zrobiłem w Shogo gdzie efekt jest równie zadowalający:)


Ostatnia aktualizacja: 23.04.2024 18:12:33 przez Amig_OS
[#4] Re: Heretic II i Quake II 2024

@Amig_OS, post #3

Heretic II PPC ja mam wersje na klasyka ppc
[#5] Re: Heretic II i Quake II 2024

@Dorian3d, post #4

Heretic II PPC ja mam wersje na klasyka ppc


Heretic II 68k/PPC WarpOS - tak powinienem napisać poprawnie:)

PS.
Planowany SiN ma również "remasterowane" filmy.


Ostatnia aktualizacja: 23.04.2024 19:02:20 przez Amig_OS
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem