Forum » AROS
[#1] AROS - parę pytań
Jestem zauroczony AROS-em, prawdopodobnie będę go notorycznie używał :P
Póki co przeglądam dokumentację i fora... :) Na dysku mam min. dysk logiczny w formacie amigowym (Type=76), od strony AmigaOS mam go podzielonego na dwie partycję, nie ma problemu z wykorzystaniem tego pod (Win)UAE/Amithlon'em, czy jedynym sposobem wykorzystania tego pod AROS-em jest zrobie na nowo jako part. podstawową? Może wystarczy przy starcie odpowiedni parametr wpisać? Boję się że stracę dane, więc ostrożnie ekspetymentuję, no tak wygląda ten dysk http://img81.imageshack.us/img81/1908/11od1.png
Można wykorzystać modem Sagem (z neo) pod AROSE-m?



Ostatnia modyfikacja: 22.03.06 16:13



Ostatnia modyfikacja: 22.03.06 16:19
[#2] Re: AROS - parê pytań

@CzAjA, post #1

jesli chodzi o neostradę to jedynym sposobem jest połączenie przez router i doprowadzenie do komputera kabla sieciowego...
[#3] Re: AROS - parê pytań

@FOrest, post #2

to stos nie obsluguje ppp? i portu szeregowego?

[#4] Re: AROS - parê pytań

@Kaczus, post #3

Ten modem jest chyba na usb... No i chodzi o modem do neostrady a nie zwykły.
Nie mówię już o sterowniku, bo to w przypadku AROSa jest chyba oczywiste...
[#5] Re: AROS - parê pytań

@FOrest, post #4

A fuckt - nie zauwazylem... Chodzi o neozdrade.... Ominalem to
dziwactwo :))) z sdi przeszedlem na dsl-a... wiec stad pewnie
niewlasciwe skojarzenie...

[#6] Re: AROS - parê pytań

@CzAjA, post #1

CzAjA napisał(a):

> Jestem zauroczony AROS-em, prawdopodobnie będę go notorycznie
> używał :P


Nie martw sie. Szybko Ci minie Przykro mi to stwierdzic ale ten system to raczej ciekawoska. No i nie ma menu na gorze jak sie przytrzyma RMB :S

[#7] Re: AROS - parê pytań

@Lorak, post #6

To jakiegoś dziwnego AROSa masz.

[#8] Re: AROS - parê pytań

@Lorak, post #6

Lorak napisał(a):


> Nie martw sie. Szybko Ci minie Przykro mi to
> stwierdzic ale ten system to raczej ciekawoska. No i nie ma
> menu na gorze jak sie przytrzyma RMB :S


A skąd to wiesz?Używałeś AROSa czy znasz go tylko z obrazków?Bo ja używam i mam menu w górnej belce bądź pod kursorem (zależy od ustawienia preferencji).

[#9] Re: AROS - parê pytań

@piter144, post #8

Mialem zainstalownego AROSa przez miesiac. Nie udalo mi sie go zmusic do wyswietlenia menu na belce ani do przesuwania ikonek w okienkach. Moze za malo kombinowalem?

[#10] Re: AROS - parê pytań

@Lorak, post #9

Przesuwają się normalnie, ostatnio nawet się kasują, nie działa
drag&drop ale to inna sprawa.

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem