Forum » AROS
[#1] AROS & msi wind u100
Witam, czy ktokolwiek ma netbooka msi wind u100, i mógłby sprawdzić, czy AROS (i jak) działa na nim AROS? Mam zamiar kupić tego netbooka w niedalekiej przyszłości i chcę mieć AROSA jako jeden z systemów.

[#2] Re: AROS & msi wind u100

@Bagheera, post #1

Mam takowego. Jeśli Aros ma mniejsze wymagania niż XP, to nie powinno być z nim problemów. Ja osobiście byłem pod wrażeniem co ten mały komputerek, ze swoim atomem 1.6GHz potrafi.
[#3] Re: AROS & msi wind u100

@kmilota, post #2

Ale tu nie chodzi o wymagania :P Przy 2GB to nawet krowa (Vista) pójdzie.

Chodzi mi o kompatybilność sprzętową, żeby to chociaż działało, i chociaż wifi obsługiwane..

Jak miałbym tylko coś szybko sprawdzić w sieci, to zamiast czekać na zalodowanie ubuntu, mogę to szybciej sprawdzić w AROSie, no i zrobić wrażenie na kolegach, że używam jakiegoś freak systemu ;)

[#4] Re: AROS & msi wind u100

@Bagheera, post #3

Już rozumiem. Jednak nie mam zamiaru instalować czegoś niesprawdzonego, a na stronie http://aros.sourceforge.net/pl/download.php jakoś się pogubiłem. Nie znalazłem tam wersji do uruchomienia z flasha.
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem