Forum » AROS
[#1] OWB 0.9.6
Nie działają cookies. Mogę się zalogować na ppa ale po kliknięciu dowolnego linku zostaję wylogowany. Poprzednia wersja działała dobrze.
Czy tylko ja tak mam?
[#2] Re: OWB 0.9.6

@FOrest, post #1

Nie wiem jak w wersji Arosowej, ale w wersji pod Mosa cookies zostały przeniesione do innego katalogu.

[#3] Re: OWB 0.9.6

@FOrest, post #1

U mnie jes identycznie.Nie jestem jednak pewny czy to wina ciasteczek, czy jakiś inny błąd.W ustawieniach stronyhttp://www.ppa.pl/newsy/settings.php zmieniłem sposób zapisywania ustawień z pliku coockie przeglądarki na zapis do profilu użytkownika.Efek jest jednak identyczny.Na innych stronach rówież nie stwierdziłem problemów z ciachami.Tam gdzie ma pamiętać ustawienia to pamięta.

[#4] Re: OWB 0.9.6

@piteq, post #3

może to jakiś bojkot arosowej przeglądarki na ppa? ;)

Zainstalowałem sobie icarosa 1.1.3 i niestety nadal to samo. Wszystkie strony działają ok a ppa mnie wylogowuje przy dowolnej operacji na stronie :(
[#5] Re: OWB 0.9.6

@FOrest, post #1

Sprawdziłem po kolei wszystkie wersje OWB i okazuje się, że problem z utrzymaniem cookie z PPA pojawił się od wersji 0.9.5.
Chętnym do komentowania na PPA spod Icarosa polecam zatem pobranie wersji 0.9.4 :)
Problem zgłosiłem na bugtrackerze i mam nadzieję, ze Staszek Szymczyk właściwie oceni jego wagę ;)
[#6] Re: OWB 0.9.6

@FOrest, post #5

Stanislaw przygotował RC 0.99:

http://aros-exec.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=33140#forumpost33140

Z change loga wynika, że problem z logowaniem na ppa.pl jest poprawiony.
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem