Forum » AROS
[#1] PdaLinkPoseidon
Gdy zobaczyłem w Poseidonie klasę palmpda.class zacząłem się rozglądać za softem, który obsłużyłby synchronizację amikomputera z palmtopem. Znalazłem to: http://aminet.net/search?query=pdaLinkPoseidon.lha - soft 68k , który ładnie działa pod MorphOS-em - możliwy jest backup, restore jak i instalacja nowych aplikacji na palmtopie.
Zastanawiam się, czy program zadziała pod AmiBridge... Jak znajde więcej czasu to potestuję ale znalazłem w archiwum źródła, a sam program jest zwykłą komendą shella, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby przenieść go na AROS-a. Nic poza moim brakiem wiedzy ;)
Kiedyś skompilowałem pod AmiDevCpp KGBArchiver i działa ale tam to była prosta sprawa, bo źródła składały się z jednego pliku. Tu jest więcej plików i zupełnie nie mam pomysłu jak się do tego zabrać.
Może ktoś bardziej zaawansowany miałby ochotę spojrzeć na te źródła?
Problem jest o tyle skomplikowany, że w skład zestawu wchodzi też biblioteka pdalink.library a o kompilowaniu bibliotek to już zupełnie nic nie wiem :(

[#2] Re: PdaLinkPoseidon

@FOrest, post #1

Hmmm, tak się zastanawiam, czy pod E-UAE widać urzadzenia USB podpięte pod hosta i dochodze do wniosku, że jedyna opcja uruchomienia tego połączenia to natywny program i biblioteka dla AROS-a... Mylę się?

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem