Forum » AROS
[#1] Dzwięk w arosie
Witam
Jestem starym amigowcem(68k) ale nowym uzytkownikiem AROSA.
Mam problem z dzwiekiem amianowicie podczas uruchamiania pod windowsem przez Qemu mam dzwiek na sterownikah ac97, ale po zainstalowaniu arosa na dysku twardym nie moge znalesc w prefsAHI sterownika ac97 przez co nie mam dzwieku. Pozdrawiam

[#2] Re: Dzwięk w arosie

@arek23-85, post #1

Jeśli ten sterownik nie pokazuje się w preferencjach AHI, to znaczy że karta w twoim komputerze nie jest obsługiwana (nie wszystkie karty "ac97" są obsługiwane przez AROSowy sterownik AC97). Możesz użyć AROS:Tools/PCITool do sprawdzenia jaką masz kartę dzwiękową.

[#3] Re: Dzwięk w arosie

@arek23-85, post #1

Naprawdę warto dokupić starego, dobrego SoundBlaster-a Live do maszynki Arosowej. Cena nie wygórowana a brak problemów ze sterami i jakość dźwięku przyzwoita.

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem