Forum » AROS
  kategoria: Icaros Desktop
[#1] Icaros 1.3 i integracja z OS3.x
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5OxOc8AiWvM

[#2] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@tomek, post #1

wygląda jakby nie działało z pełną prędkością, ale może to wina nagrania

[#3] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@rzookol, post #2

Może VideoGrabber przycinał... Bo myszka skacze z miejsca na miejsce.

Ale fajne toto - prawie jak Parallels na OSX, którego używam codziennie w pracy :)
[#4] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@tomek, post #1

Fajna sprawa :)
Ciekawe kiedy w końcu wyjdzie Icaros 1.3

[#5] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@Elder_ppa, post #4

Wygląda ciekawie. No i czekam na ICaros 1.3 mam nadzieję, że będzie lepiej działać, raczej na pewno będzie. Swoją drogą screen dragging też wygląda ciekawie... Niezłe rozwiązanie na przełączanie obszarów roboczych, tym bardziej, że można przełączyć je "po części". No i w sumie muszę się przyznać, że najbardziej do Arosa ciągnie mnie właśnie "środowisko graficzne", czy jak to tam nazwać, bo z Amigą nie miałem nic wspólnego więc trudno mówić o jakimś sentymencie... Po prostu ciekawią mnie "inności" w świecie systemów operacyjnych.
No i przy okazji jakoś dziwnie wyglądało te 2010 postów w dziale "Aros" więc postanowiłem wyrównać do roku, który mamy :D
[#6] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@tomek, post #1

udało się komuś skonfigurować UAE żeby było jak na tym filmiku?
Ja gdy mam włącząne Coherency to UAE się nie uruchamia :(

[#7] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@tomek, post #6

już sobie poradziłem. Trzeba było dodać do user-startup janusd, clipd i launchd :)
Ale jazdaaa!!! OK

[#8] Re: Icaros 1.3 i integracja z OS3.x

@tomek, post #7

Czy da się ustawić w OS3.9 obsługę ikon PNG? Gdy otwieram AROS-owy katalog w trybie AmiBridge to po prostu nie widzę ikon. Myślę, że trzeba to jakoś zmienić od strony AmigaOS. Tylko jak?

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem