Forum » AROS
  kategoria: Icaros Desktop
[#1] Icaros Desktop 1.3
Od wczoraj dostępny do pobrania.

[#2] Re: Icaros Desktop 1.3

@lord_spider, post #1

Nie chciałem kontynuować swojego starego postu , gdyż początki to już raczej nie są, tylko kolejne etapy. Choć patrząc na datę pierwszego wpisu... sporo się działo i trochę się nauczyłem.

Dobra dość wodolejstwa.
Zainstalowałem 1.3. Jest super, wszystko działa jak w 1.2.6, a nawet lepiej, gdyż:
do tej pory (w poprzednich wersjach) miałem problem z obsługą swojego kingstona 8GB (niby Posejdon go pokazywał, ale w systemie go nie było). A teraz proszę, wkładam i jest. Mogę kopiować, kasować, przenosić pliki, wszystko.

Druga sprawa, do raczej pytanie do Deadwood'a (jak się tu pojawi oczywiście, tak poza tym, Krzysztof, dzięki za "Cube", świetnie chodzi), czy stery do NVidii w 1.3 to właśnie ta najnowsza wersja (co mi siadała w 1.2.6), bo tu chodzi bardzo dobrze (biorąc pod uwagę testy [post 120] które przeprowadziłem).

Taka myśl na koniec... Zaczynałem z wersją 1.2. Różnie to było. Teraz widać, jak system się rozwija i oby tak dalej.

Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem