Forum » AROS
  kategoria: Icaros Desktop
[#1] Icaros Light 2.1.1
Cześć
Udało mi się odpalić wersję LiveCD Icaros Light 2.1.1 na netbooku Acer eMachines . Co mogę przetestować (powinno działać, a co nie w wersji LiveCD)? WiFi? Spróbowałbym zrobić taki teścik, może ktoś skorzysta, ale że nie jestem ekspertem, to wskazówki bardzo by się przydały. Czym różni się wersja Light od tej co ma 1.6GB (poza wielkością).
[#2] Re: Icaros Light 2.1.1

@KM, post #1

Głównie i chyba jedynie ilością oprogramowania. W wersji Light np. praktycznie nie ma wszystkich gier i innych dodatkowych programów.
Wszystko to jest dostępne w pełnej wersji.
[#3] Re: Icaros Light 2.1.1

@tygrysekHD, post #2

No to muszę pobrać pełną.
[#4] Re: Icaros Light 2.1.1

@KM, post #1

Jak wypadły testy na tym netbooku? Wifi działa? LAN? Audio? Ekran natywny, czy w trybie VESA?
Noszę się z zamiarem wymiany mojego 9" calowego Acera A150 na 10" ale obawiam się, że nie znajdę lepiej wspieranej maszynki od A110/A150.
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem