Forum » AROS
[#1] Hollywood i AROS
Czy może ktoś programuje w Hollywood w wersji AROS-owej? Miałbym parę pytań
[#2] Re: Hollywood i AROS

@Bohun, post #1

Nie ma to jak pytanie poprzedzające pytanie OK
[#3] Re: Hollywood i AROS

@Bohun, post #1

Na tym forum kojarzę tylko jedną osobę, która kupiła Hpllywood i coś tam już próbowała dziubać w nim, ale tylko pod MorphOS-em. Jeśli znasz angielski, to poczytaj sobie forum domowe Hollywood i popytaj tam właśnie.
http://forums.hollywood-mal.com/index.php
[#4] Re: Hollywood i AROS

@Vato, post #2

@Vato

Niektórzy lubią rzucać pytania w próżnię ale ja wolę upewnić się, czy moje pytanie ma szansę trafić na właściwego adresata. Spodziewałem się, że z uwagi na AROS-a i Hollywood (dwa warunki łącznie) na tym forum takiego nie znajdę :D
[#5] Re: Hollywood i AROS

@R-Tea, post #3

Dzięki RTea :)
Angielski znam ale bieglej posługuję się polskim . Zadałem już tam pytanie wcześniej ale ostatecznie udało mi się rozwiązać mój problem związany z instalacją na maszynce z AROS-em samodzielnie.
[#6] Re: Hollywood i AROS

@Bohun, post #4

Rozumując w ten sposób nie zainteresujesz tematem nikogo nowego... a czasem warto.
[#7] Re: Hollywood i AROS

@Vato, post #6

OK, poprawię się.
Problem polegał na braku Instalatora w AROS-ie i w związku z tym konieczną ręczną instalacją pakietu Hollywood w systemie. Okazało się, że oprócz założenia odpowiedniego przypisania w user-startup ważne jest też odpowiednie poukładanie poszczególnych elementów pakietu, inne niż by to wynikało ze struktury katalogów w dostarczonym archiwum.
Po serii prób i błędów wpadłem na pomysł, żeby zainstalować HW na mini z MorphOS-em (chciałem to zrobić później) i podejrzeć jak instalator poukłada te klocuszki.
Tak na marginesie, to później uzyskałem też pełną odpowiedź na forum HW. W razie czego kolejne osoby, które kupią pakiet z myślą o AROS-ie będą miały już łatwiej :)
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem