Forum » AROS
  kategoria: Icaros Desktop
[#1] Re: OWB i obrazki.
Jak w temacie.

Co robić?
[#2] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #1

stereogramy
[#3] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #1

@Raf
Pacz na to i powiedz co widzisz, a @Risc Cię zdiagnozuje!
[#4] Re: OWB i obrazki.

@Lokaty, post #3

No nie ma co, się uśmiałem
Wszystko opisywałem tu:
http://www.ppa.pl/forum/aros/15885/poczatki-z-aros-em/6
Ale oddźwięk był słaby. Więc zakładam nowy wątek a tu darcie łacha.
Dobra ludzie. Ponawiam pytanie. OWB źle wyświetla obrazki. Wygląda na to że kwestja tyczy jpegów. Myślałem że datatypy szwankują ale po za przegladarką jest ok (np. MultiView). Więc pytam, co z tym zrobić, czy to może być wina OWB, czy coś w systemie? Icaros Desktop 2.2 XMas Ed. Ekran w trybie Vesa. Sieć na Atherosie na WiFi.
[#5] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #4

Piszę tego posta z OWB 1.25 zassanego przed chwilą z Aros Archives, Icaros w wersji 2.03. Nie zauważyłem żadnych problemów z wyświetlaniem JPEG.
[#6] Re: OWB i obrazki.

@waldiamiga, post #5

A ja pisze rowniez z wersji 1.25, tylko na Icarosie 2.2 i efekt taki:

Sory za brak polskich ogonkow, odpalilem Icarosa z plyty, zeby miec pewnosc ze cos przy instalce nie padlo.Sprawdzalem starsze wersje OWB (1.16 np.) to samo wiec wersja systemu jest skaszaniona, na to wyglada.
Edit: czyli co; jakiś Snoop Dog (ale czy jest) i podmianka plikow ktore potrzebne sa dla OWB z stareszej wersji? A jak nie to co? Jakie pliki potrzebuje OWB do wyświetlania obrazków? 2.03 mówisz?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2017 23:22:59 przez don_rafito
[#7] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #6

Tak, używam 2.03, na dysku jest update do 2.2 XMas ale brak czasu na przeprowadzenie tej operacji. I chyba się wstrzymam bo widzę że coś nieteges jest z tą wersją.
[#8] Re: OWB i obrazki.

@waldiamiga, post #7

Tak coś nie teges.
Sprawdziłem 2.1, wszystko z OWB gra. I zauważyłem też kilka błędów (AStart np. się kaszani przy save prefs). Chyba szybciorem ją puścili i niedopracowali.
[#9] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #8

W Icaros Preview 2.2 jest błędna wersja biblioteki jfif.library. Zgraj ją z Icarosa 2.1 i problem obrazków się naprawi. W pełnym 2.2 też będzie naprawione.
[#10] Re: OWB i obrazki.

@deadwood, post #9

Zainstalowałem 2.1.3 i śmiga, ale dzięki za info, zaraz zrobię z tym porządek
[#11] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #10

Działa. Temat do zamknięcia. Ps. Mam nadziję że następna wersja systemu będzie już bez problemów i Aros będzie dalej rzowijany.

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2017 01:15:14 przez don_rafito
[#12] Re: OWB i obrazki.

@don_rafito, post #11

Ah te literówki
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem