Forum » AROS
[#1] AROS One z pendrive-a
Udało mi się zainstalować Aros ONE z pendrive-a USB.
Zaskakująca sprawa: nie działało ustawienie w BIOS - External USB jako dysku startowego na samej górze listy. Działało tylko wybranie dysku "w locie". W moim laptopie pod klawiszem Esc.
Warte zapisania w jakichś arosowych tips&tricks, bo przypuszczam, że moje wcześniejsze próby odpalenia wersji LiveCD i LiveDVD zakończyłyby się sukcesem, gdybym wcześniej odkrył, że mam taką opcję pod klawiszem Esc. Odkryłem ją dopiero na etapie prób bootowania z USB, gdy wcześniejsze próby z płyt zawiodły.
Teraz jestem na etapie rozeznawania jak doprowadzic mojego AROS-a do skorzystania z modułu wifi, którym jest Intel Link 5100. Przypuszczam, że będę musiał go wymienić (jeśli się da). No, chyba, że któryś sterownik z DEVS:Networks go obsługuje? Próbowałem Intelpro100.device ale chyba nie działa. Btw, które spośród tych wielu plików w DEVS:Networks obsługują bezprzewodowe sieciówki? Atheros5000.device na pewno, ale czy któreś jeszcze?
Mój laptop to ASUS M50V.
[#2] Re: AROS One z pendrive-a

@R-Tea, post #1

Pociągnę ten wątek dla ewentualnych przyszłych zainteresowanych.
Wymieniłem intelowski moduł WiFi na Atheros AR5007EG i teraz działa mi wifi na sterowniku Atheros5000.device
1
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem