Forum » AROS
[#31] Re: Mój blog z podsumowaniem nowości w AROS

@retrofaza, post #30

Zainstalowałem na czysto AROS One 2.4 i wrzuciłem tam twój katalog Scena. Jak chcesz to sobie podepnij ten obraz do VB
Plik
[#32] Re: Mój blog z podsumowaniem nowości w AROS

@retrofaza, post #31

No na tym obrazie dźwięk w demku jest. Obstawiam że instalator nie przegrał jakichś plików, bo przecież AROS nie korzysta z wirtualki by rozmiar partycji miał jakieś znaczenie.
[#33] Re: Mój blog z podsumowaniem nowości w AROS

@waldiamiga, post #32

W twoim obrazie nie było katalogu Extras, jeśli sam go nie usunąłeś, to już widać, że czegoś brakuje. Poza tym obraz iso mógł być z błędem przy ściąganiu itp. możliwości trochę jest :) Ważne, że jednak demko działa :)
[#34] Re: Mój blog z podsumowaniem nowości w AROS

@retrofaza, post #33

To była „lekka” instalka systemu, bez katalogu Extras, czyli bez softu. Chciałem sam system i dokładać sobie programy pod siebie.
Forum » AROS
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem