[#31] Re: A3660/50MHz

@_arti, post #30

Nikt karty nie rozpykał.
Po prostu wyjął jeden procek z podstawki i włożył drugi.
[#32] Re: A3660/50MHz

@stachu100, post #31

Artiemu chyba chodziło bardziej o mody SpeedGeeka, do których dałem link - warto cały wątek przejrzeć bo zamieścił tam kilka modów.

A3640 jest sporo na rynku, więc dobrze że coś się dzieje bo taki zestaw modów: adapter na 68060, wait-state mod, 64MB Fast RAM mod na A4000 ma już jakiś sens użytkowy. Zaznaczam tylko, że nie wiem czy wait-state mod działa poprawnie z 060.
[#33] Re: A3660/50MHz

@_arti, post #30

Można, ale nikomu się nie chce.
Same nygusy na tym portalu...
[#34] Re: A3660/50MHz

@Shredder, post #33

jak nie a Decelerator 4030 ?
[#35] Re: A3660/50MHz

@stachu100, post #31

No jeszcze konwerter zasilania musiał dorobić.
[#36] Re: A3660/50MHz

@Sir_Lucas, post #13

[#37] Re: A3660/50MHz

@Sir_Lucas, post #36

A czy doczekamy się otwierających się zdjęć tego moda, o którym mowa?
[#38] Re: A3660/50MHz

@Daclaw, post #37

[#39] Re: A3660/50MHz

@Daclaw, post #37

dwa razy zamieszczałem fotki w wątku i po pewnym czasie nie ma do nich dostępu z poziomu ppa:(
[#40] Re: A3660/50MHz

@Sir_Lucas, post #38

Przymierzam się do zbudowania tego moda. Zaopatrzyłam się w zestaw płytek w wersji MK2 (na Amibayu), komponentów i procesora w wersji EC. Dostałem też instrukcje montażu. O ile instalacja komponentów i gniazd nie jest problematyczna to już ucięcie odpowiednich pinów na wyższej płytce, aby nie stykały się z gniazdem 040 nie jest w pełni jasna. Instrukcja wydaje się bazować na innej wersji moda przez co trudno mi zidentyfikować te piny, które powinny zostać ucięte. Prześledziłem forum A1K i Amibay, ale nie udało mi się znaleźć pomocnych informacji. Czy ktoś byłby w stanie mnie naprowadzić które dokładnie piny ucharatać ew. podesłać bardziej szczegółową dokumentacje moda?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem