kategoria: Komputery
[#1] Zasilacz G4 Silver
Zasilacz o symbolu acbel apiopc24 z Maca G4 Silver załącza się bez udziału płyty głównej .Po włączeniu przycisku na listwie przepięciowej zasilającej już wiatrak kręci i podaje wszystkie co trzeba napięcia ,po naciśnięci start w obudowie Macintosha system się uruchamia potem można go zamknąć i system się zamyka ale zasilacz się nie wyłącza wiatrak i napięcia dalej działają,dopiero wyłącznik listwy przepięciowej załatwia sprawę.Zasilacz działa bez płyty głównej miał ktoś taki przypadek i jak go rozwiązał?Tak uwaliłam pożyczoną grafikę ,wyjęłam na zasilaniu a system był zamknięty to mnie zmyliło ku przestrodze dla innych użytkowników .
[#2] Re: Zasilacz G4 Silver

@barbaramazurek, post #1

I nie zauważyłaś kręcących się wiatraków? Hmm...
[#3] Re: Zasilacz G4 Silver

@recedent, post #2

Zawsze wyłączałam listwę przepięciową ale tym razem nie wyłączyłam ,wiatraków nie zauważyłam byłam skupiona na wyjmowaniu karty miałam nie przykręconą bo była podmiana, biała dioda zgasła z przodu ,monitor przeszedł na brak sygnału więc do dzieła.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem