kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Amiga 500
Proszę o odpowiedz czy można wstawić stację dyskietek z Amigi 1200 do Amigi 500.
[#2] Re: Amiga 500

@mietek46, post #1

Elektrycznie będzie pasować pod warunkiem że nie jest to stacja z A1200 Rev 2B ( ta niekoniecznie będzie działać). Mechanicznie stacja z A1200 może niezbyt dobrze pasować w miejscu mocowania stacji w A500 , może być problem z przyciskiem.
[#3] Re: Amiga 500

@KrisbA, post #2

Ciekawe. Jaki niby problem widzisz w płycie 2B? Ja korzystałem przez pewien czas ze stacji A1200 z płytą 2B w A500 i nie zauważyłem problemu poza umiejscowieniem przycisku. Nie pokręciło się coś? Moim zdaniem chodzi o Escom, a nie 2B jako takie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem