kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Stacja od Pc
Którą stacje od Pc najłatwiej przerobić oraz jaka zapewnia 100% zgodności?.
[#2] Re: Stacja od Pc

@adammis56, post #1

Najlepszy model stacji do przerobienia SONY MPF920. 100% zgodności nagrywa formatuje i odtwarza. Schematy do pobrania z netu. Należy po przeróbce pamiętać aby zewrzeć swicha w stacji od wykrywania dyskietek z PC lub Amiga.
[#3] Re: Stacja od Pc

@Steishen, post #2

Dzięki a Sony MPF920 E bo taką mam to też?
[#4] Re: Stacja od Pc

@adammis56, post #3

Tylko ta moja nie ma jc30 i jc31 aby zmienić jak w opisie
[#5] Re: Stacja od Pc

@adammis56, post #4

Sorry za błąd znalazłem ma na innym miejscu niż na zdjęciu z opisu.
[#6] Re: Stacja od Pc

@Steishen, post #2

Nie tyle od wykrywana dyskietek co od rodzaju dyskietki - to ten po prawej stronie stacji.
A model rzeczywiście chyba najlepszy również pod kątem wytrzymałości.
[#7] Re: Stacja od Pc

@Marcin74, post #6

Teraz się chwalę udało mi się dzięki kolegom przerobić pierwszą stację do Amigi PODZIĘKOWANIA.
A da się w ten sposób przerobić stację zewnętrzną w obudowie bo mam taką zepsutą?czyli podmienić po przeróbce tą z PC.
[#8] Re: Stacja od Pc

@adammis56, post #7

Możesz spokojnie zastosowac tą przerobioną w obudowie zewnętrznej. Czasem w zewnętrznych napędach były też nie przerobione napędy od PC.
[#9] Re: Stacja od Pc

@Steishen, post #2

Czesc,

Przerabiam stację SONY, ale trochę popsuły się punkty lutownicze od wyboru DF0:/DF1: .

Czy zworkę można zrobić w innym miejscu?

NIe umiem dodać własnego zdjęcia, ale mam taką wersję stacji:

Dzięki

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2016 22:36:40 przez sobi1
[#10] Re: Stacja od Pc

@sobi1, post #9

Czesc,

Przerabiam stację SONY, ale trochę popsuły się punkty lutownicze od wyboru DF0:/DF1: .

Czy zworkę można zrobić w innym miejscu?

Tak to wygląda u mnie

Dzięki
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem