kategoria: Komputery
[#1] Mostek do CD32ProModule
Witam wszystkich. Mam ProModule ale niestety mostek łączący go z konsolą zaginął. Poszukuje w związku z tym schematu połączeń CD32 z ProModule lub całego mostka jeśli ktoś takowy posiada lub wie gdzie go kupić.
[#2] Re: Mostek do CD32ProModule

@Marcin74, post #1

Tak jak rozmawialiśmy na zlocie - chyba takie coś ma w ofercie kipper LINK. Nie wiem czy ProModule się z tym zmieści do środka. tylko nie wiadomo czy kipper jeszcze je robi biorąc pod uwagę, że największe jest zapotrzebowania na V2.

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2016 15:16:45 przez jimmy
[#3] Re: Mostek do CD32ProModule

@Marcin74, post #1

Taki mostek to po prostu przedłużenie złącza krawędziowego, bez elektroniki, punkt do punktu. Kup jednak złącza w sensownej cenie...
[#4] Re: Mostek do CD32ProModule

@*y, post #3

Własnie sprawdzałem moje które kupiłem kiedyś, ale maja o 2 piny za mało.

[#5] Re: Mostek do CD32ProModule

@Architect1200, post #4

Ja takie mam. Jednak kupiłem za pieniądze "bez sensu" więc tanio sprzedać bym nie mógł....
[#6] Re: Mostek do CD32ProModule

@jimmy, post #2

Czytałem w necie, że to rozwiązanie nie pasuje do ProModule. Złącza krawędziowe mam to chyba spróbuję zrobić sam taki mostek.
[#7] Re: Mostek do CD32ProModule

@Marcin74, post #6

Środkowe złącze to złącze płyty głównej, góra to złącze FMV więc MUSI być zwykłą przedłużką. Czemu niby dolne złącze miało by być inne?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem