kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Alps df354h090f nie widzi dyskietek
Witam,
Używałem przerobionej alps df354h090f. Nagle stacja przestała widzieć dyskietki jeśli już uruchomię Amigę. Nawet na ekranie startowym z dyskietką, gdzie prosi o WB po włożeniu dyskietki z WB nic się nie dzieje. A500, WB 1.3.

Co może być przyczyną takiej sytuacji?

Gdyby ktoś z Karkowa miał na sprzedaż lepszą przerobioną stację i przewód null-modem to byłbym zainteresowany.
[#2] Re: Alps df354h090f nie widzi dyskietek

@Piecho, post #1

Fałszywy alarm - przedmuchałem porządnie i działa, pewnie zabrudził się czujnik.
Temat można usunąć, bo nic nowego nie wnosi - tak mi się wydaje, spanikowałem : )
[#3] Re: Alps df354h090f nie widzi dyskietek

@Piecho, post #2

Też nam się udzieliło
[#4] Re: Alps df354h090f nie widzi dyskietek

@Piecho, post #1

Witam, jeśli można proszę udzielić informacji w jaki sposób została przerobiona?
[#5] Re: Alps df354h090f nie widzi dyskietek

@BenHur, post #4

Proszę bardzo szeroki uśmiech
Klik
[#6] Re: Alps df354h090f nie widzi dyskietek

@Tomuś, post #5

Dziękuję, na wekendzie będę testował szeroki uśmiech
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem