kategoria: Stacje dyskietek
[#1] kabel zasilający FDD Y gdzie kupić
ma ktoś namiary na sklep gdzie można kupić kabel fdd zasilający z rozdzieleniem na 2 stacje

Znalazłem 1 w Warszawie ale tylko odbiór osobisty dla osób prywatnych.
[#2] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@Cadderlik, post #1

.

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 14:00:35 przez sordan
[#3] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@Cadderlik, post #1

Na alledrogo kup kabel aaa4 i aaa5.
Po połączeniu obu będziesz mial to co szukasz.
[#4] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@Cadderlik, post #1

Ja sobie zrobiłem. W tym celu upitoliłem odpowiednie kabelki z trzech szrotowych zasilaczy, potem lutownica, rurki termokurczliwe i zrobione. Takie coś mam w A1200. Druga wersja - kupujesz 2 rozgałęziacze Molex->2xFDD (są na Allegro) i jedną złączkę męską Molex. Potem z tego wszystkiego montujesz rozgałęziacz z Molexem w środku jako pośrednik. Taki model też mam w A600. Zamiast kupowania złączki i jednego rozgałęziacza można upitolić odpowiednie kabelki od starego zasilacza.
[#5] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@perinoid, post #4

Popieram lutowanie, każdy zbędny styk warto wyeliminować, bo wprowadza spadek napięcia.
[#6] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@Norbert, post #3

była (jest?) możliwość kupienia tych kolorowych kabelków u Ponga za niecałe 9 złotych.
[#7] Re: kabel zasilający FDD Y gdzie kupić

@charliefrown, post #6

dzięki za podpowidź
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem