[#1] Modulator A520
Witam,

Szukam pomocy w naprawie modulatora A520 (w przestrojeniu częstotliwości prawdopodobnie). Modulator daje niewłaściwy obraz na TV i nie ma dźwięku. Proszę o kontakt, gdyby ktoś z was chciałby się podjąć takiego zadania :)

Pozdrawiam.
[#2] Re: Modulator A520

@Gregorius, post #1

A sprawdzałeś na innym TV? Wrzuć zdjęcie jaki daje obraz.
[#3] Re: Modulator A520

@Marcin74, post #2

Nie spr. na innym TV, zdjęcie zrobię i wrzucę. Sprawdzę jeszcze przez wyjście video, sprawdzałem tylko poprzez wyjście rf-antenowe.
[#4] Re: Modulator A520

@Gregorius, post #1

1.czy podlaczales kable audio ?
2.czy przelaczales przelacznik na gorze H-F ?
[#5] Re: Modulator A520

@AmigaPL, post #4

1. podłączałem kable audio
2. nie przełączałem przełącznika, ale podłączałem inny modulator do tego samego TV i wszystko było ok przy ustawieniach przełącznika jak na tym uszkodzonym, ale dla formalności sprawdzę jeszcze przełączając przełącznik H-F.
[#6] Re: Modulator A520

@Gregorius, post #5

to ze masz znieksztalcenia obraz i nie ma dzwieku moze byc winien wlasnie ten czarny przelacznik. Jak masz A520 skozystaj lepiej z video out i podlacz pod composite video do tv a dzwiek pusc do jakiegos wzmacniacza lub glosnikow pc z chinchami jakie ma amiga
[#7] Re: Modulator A520

@HOŁDYS, post #6

Sprawdzałem z przełącznikiem H-L i niestety bez zmian, obraz nie taki jak trzeba i brak dźwięku. Podłączyłem A520 pod złącze wideo z TV - to samo (taki sam obraz). W złączeniu foto 001 poz.H i 002 poz.L. Może ktoś z was zajmuję się naprawami modulatorów, nie chcę go przeznaczyć na straty...

https://zapodaj.net/42240c54915aa.jpg.html

https://zapodaj.net/fd6fdc560e992.jpg.html
[#8] Re: Modulator A520

@Gregorius, post #7

Naprawić bym Ci mógł ale nie wiem czy to będzie opłacalne.
Jest na znanym portalu sztuka do sprzedania jak twierdzi sprzedający sprawna i jak na razie w dobrej cenie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem