kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Gniazdo flopa
Koledzy uszkodziło mi się gniazdo zasilania małego flopa ma ktoś namiary na sklep z tymi gniazdami bo tam gdzie pytałem to wciskają mi gniazdo od dużego flopa.
[wyróżniony] [#2] Re: Gniazdo flopa

@adammis56, post #1

Jeśli potrzebujesz kątowe męskie , to w tme mają. Niestety nie znam kodu produktu ale jak będę w domu to odpiszę, niedawno takie zamawiałem.
Pozdrawiam
Krzysiek
[#3] Re: Gniazdo flopa

@Krzysiek2, post #2

Tak kątowe.
[wyróżniony] [#4] Re: Gniazdo flopa

@adammis56, post #3

Chodzi Ci o coś takiego
Najtaniej będzie popytać kogoś z Twojej okolicy i starą stację dyskietek obezwładnić z takiego gniazda bo inaczej wysyłka wyjdzie drożej. Albo na olx poszukać w pobliżu najtańszą stację dyskietek i odebrać osobiście.
[#5] Re: Gniazdo flopa

@Adinfo, post #4

Moje jest podobne tylko dodatkowo ma dziurkę.
[#6] Re: Gniazdo flopa

@adammis56, post #5

Ten plastik (osłonę, która zabezpiecza przed pomyleniem odwrotnego podłączenia wtyczki) co masz da się przełożyć do nowego gniazda. Można jeszcze listwę kołkową kątową 4x1 wlutować zamiast oryginalnego gniazda, grubość pinów powinna być taka sama.
[#7] Re: Gniazdo flopa

@adammis56, post #5

Kupowałem takie cosik:
https://www.tme.eu/pl/details/171826-4/zlacza-sygnalowe-raster-250mm/te-connectivity/
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem