kategoria: Płyty główne
[#1] Wymiana kondensatorów Amiga 600
Witam, poszukuję osoby co by pomogła z wymianą kondensatorów w A600... bo niestety oddałem do wymiany i nie bardzo do końca wyszło profesjonalnie. W prawdzie Amiga działa, ale na forum zostałem poinformowany że ta wymiana została marnie wykonana i nie wszystkie elektrolity zostały wymienione. Proszę o info...jak by ktoś miał ochotę dobrze się tym zająć. - pozdrawiam -
[#2] Re: Wymiana kondensatorów Amiga 600

@TommiQu, post #1

Jeżeli chcesz blisko to kolega polutuje (to pogrubione to nick)
Jeżeli chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym weź amigę na Amigowisko do Brzeska, rzut beretką od Rzeszowa, a podejrzewam, że będzie tam wali7 ze swoim lutowniczym straganem :)
[#3] Re: Wymiana kondensatorów Amiga 600

@Tomuś, post #2

a kiedy to Amigowo w Brzesku ?? :)
[#4] Re: Wymiana kondensatorów Amiga 600

@TommiQu, post #3

[#5] Re: Wymiana kondensatorów Amiga 600

@Tomuś, post #2

Nie ma tutaj użytkownika polutuje.
[#6] Re: Wymiana kondensatorów Amiga 600

@TommiQu, post #3

Jeżeli o mnie chodzi, i o lutowanie "na poczekaniu" na Amigowisku w Brzesku, to jest to możliwe, jednak prosiłbym o wcześniejsze potwierdzenie chęci, bo muszę zabrać potrzebne kondensatory.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem