kategoria: Płyty główne
[#1] Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)
Jak w temacie.

Wymieniłem sobie KS 3.1 na 3.1.4, ale nie miałem instrukcji i zanim ją znalazłem gdzieś na francuskiej stronie, to sobie nie zapisałem, która powinna być na górze a która na dole (mowa o oryginałach)

A z nieco innej beczki, to z początku było OK, ale obecnie nie pojawia mi się ekran powitalny gdy odłączę HDD (nic się nie wyświetla) ale kości są OK, bo jak Workbench się wczyta nie ważne z czego, to nie widać żeby się coś zepsuło. To się podziało gdy próbowałem adapter CF PCMCIA z kartą CF (którą notabene z Boot Menu widać)
[#2] Re: Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)

@lukjan, post #1

Bo na ekran powitalny bez podłączonego dysku czy adaptera CF/SD trzeba poczekać ok 30 sec
[#3] Re: Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)

@lukjan, post #1

[#4] Re: Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)

@Amigo-A1200-040, post #2

Ale to chyba z 3.1.4 bo przecież "goła" Amiga zgłasza sie od razu po włączeniu. Ewentualnie gdy jest adapter wpięty to jest tak jak piszesz, bo na pewno ekran był z początku od kopa ale być może wypiąłem wówczas wszystko a nie samą kartę CF
[#5] Re: Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)

@t-bone, post #3

Dzięki za obydwie odpowiedzi
[#6] Re: Jak rozpoznać kości KickStart A1200 (która jest która)

@lukjan, post #5

Żadna goła A1200 nie staruje od razu, oczywiście bez podpiętego dysku.
Startują od razu tylko A500
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem