[#1] Amiga 2000 EATX
Pojawiła się nowa wersja płyty ATX dla Amigi 2000

link
[#2] Re: Amiga 2000 EATX

@luka, post #1

Added support for 1 and 2 MB Kickstart ROMs (512k still supported)

To dobre rozwiązanie. Natomiast nie pewnie dalej obslugiwany jest stary Agnus, to błąd większości projektów
[#3] Re: Amiga 2000 EATX

@michal_zukowski, post #2

Dokładnie. 2mb Agnus to jest to czego brakuje tej płycie.
[#4] Re: Amiga 2000 EATX

@michal_zukowski, post #2

Też na to zwróciłem uwagę. Można to zmodować, ale lutować nowe PCB i bawić się w adaptery? W A500 SMD są dwa miejsca na AGNUS. Nie dało rady tego upchnąć tutaj?
[#5] Re: Amiga 2000 EATX

@snifferman, post #4

Czy ta A500 smd to na pewno działa? Widziałem PCB w sprzedaży ale nikt się nie chwali sprawną. Na FB tylko jedną widziałem podobno uruchomiona (ze 3 miesiące temu), ale gość pisał że projekt jest jeszcze niedopracowany.
[#6] Re: Amiga 2000 EATX

@snifferman, post #4

W opisie jest, że pamięć to pojedyncza kostka SRAM 1MB więc pewnie modowanie jest utrudnione.

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 11:34:00 przez michal_zukowski
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem