kategoria: Stacje dyskietek
[#1] Gotek
Jakie muszę mieć firmware w goteku żeby działał wyświetlacz OLED czy flash floppy 3.30 wystarczy?
[#2] Re: Gotek

@Grysia, post #1

Najwazniejsze aby wyświetlacz był w takiej wersji jaką obsługuje flashfloppy oraz żeby był poprawnie zamontowany.

Dobrze też miec ostatnie dostępne firmware
[#3] Re: Gotek

@Grysia, post #1

Dont meter. Jak ma pan sflaszowany gotek to można update zrobić ze zwykłego
usb samodzielnie.
[#4] Re: Gotek

@Grysia, post #1

No i sam update polega na wrzuceniu pliku firmware na pena i uruchomienie goteka z dwoma przyciśniętymi klawiszami (chyba, że coś się zmieniło)
[#5] Re: Gotek

@snifferman, post #4

Pojawiły się gotki z fabrycznie już zainstalowanym oled i gałką do zmiany obrazów.
Ale u nas w kraju chyba jeszcze nikt nie oferuje.
[#6] Re: Gotek

@mmarcin2741, post #5

Tak, kosztują jakieś 50e. Dla porówniania golas z ali kosztuje jakieś 23e. 27e za oleda i enkoder wydaje mi się drogo, no ale jak ktoś nie umie sobie sam zrobić, to może sobie kupić.

Mam kilka i kupowałem w czasach kiedy kosztowały jakieś 50zł


Przerabiałem sobie sam.




A w towerce mam taki. Robiłem to z 7 lat temu i nie miałem wtedy jeszcze precyzyjnych narzędzi więc jest tak sobie.




Ostatnia aktualizacja: 22.05.2022 20:31:58 przez snifferman
1
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem