[#1] Problem z adapterem Tom rev x
Cześć, nie mogę znaleźć nic na temat mojego problemu, więc pytam tutaj. Kupiłem Tom rev x, podłączyłem i ustawiłem go do sześćsetki i teraz przy każdym ruchu mam tylko wariujący kursor. Próbowałem już trzy myszki i efekt zawsze ten sam. Co robię źle? Wideo poglądowe na Streamable.
[#2] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@grzegorzdh0, post #1

Mysz przewodowa czy bezprzewodowa? niestety w robocie nie odtworze tego nagrania :P Mam toma starszej generacji i problemów niet. 600 wymaga adaptera.. masz jak sprawdzić na innej amidze tego toma?

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 14:27:09 przez sunater
[wyróżniony] [#3] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@grzegorzdh0, post #1

Nie dam sobie glowy uciąć ale u mnie bylo cos pochrzanione w instrukcji do Toma. Zresetuj go i ustaw mysz pod Amigą tak jakbys ustawiał pod atari ST. Taki tyci błąd w manualu. Zamienione st z Amigą.
[#4] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@mikecios, post #3

Ty, działa! Dzięki! A już gadałem do siebie i chciałem to odsyłać, bo na pięciu myszkach było to samo. Ale ci z Electronica4you też artyści, jak wysyłają błędną instrukcję klientom. To znaczy, że oni nawet tego nie sprawdzili.

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2023 15:04:52 przez grzegorzdh0
2
[#5] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@grzegorzdh0, post #4

Najważniejsze że działa ;) Wtedy u mnie (a było to już conajmniej 2 lata temu) myślałem że to pojedynczy błąd w druku mieli, ale widać że chyba nie...
[#6] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@mikecios, post #5

Napisałem do nich o tym. Odpisali, że faktycznie jest błąd w instrukcji i postarają się to poprawić. Miejmy nadzieję, że inni już nie będą mieć tego problemu.
[#7] Re: Problem z adapterem Tom rev x

@grzegorzdh0, post #6

No to 🎸 ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem