kategoria: Płyty główne
[#1] Kick start przełączany klawiaturą
Mam kicstarty i kabelek tylko nie wiem gdzie go podłączyć by te kicki przełączać



Ostatnia aktualizacja: 26.02.2023 04:59:47 przez barbaramazurek
[#2] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@barbaramazurek, post #1

kto takie cuda sprzedaje?
[#3] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@Kulamario, post #2

[offtop]

z cyklu "Zrób to sam" - kickstart switcher w jednym chipie.
niestety trzeba mieć programator.

[wyróżniony] [#4] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@barbaramazurek, post #1

To wygląda na jakiś miks standardowego przełącznika z tym projektem. Opis na dole strony może pomoże.
[#5] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@Kulamario, post #2

Mam kicstarty i kabelek tylko nie wiem gdzie go podłączyć by te kicki przełączać

Kupiłam na Allegro parę latek temu
[#6] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@dolek, post #4

gdzie te punkty są w realu
[#7] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@barbaramazurek, post #6

Przy sprzedaży gość podał gdzie to dolutować ale lata zrobiły swoje zdjęcie zaginęło
[wyróżniony] [#8] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@barbaramazurek, post #6

Jeśli jest tylko jeden kabelek to może chodzić o sygnał /KBRESET, trzeba go szukać na schematach, pomóc może też to. Sygnał może być dostępny w wielu miejscach na płycie (wg. pcbexplorera dla płyty rev.1D1 może to być U13-pin38, U5-pin63, TP1-pin9).
[#9] Re: Kick start przełączany klawiaturą

@barbaramazurek, post #5

masz na filmie
do masy dajesz

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2023 21:30:31 przez Kulamario
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem